Transport międzynarodowy
 
 
 
Foto
Foto
Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę z naszą firmą jako potencjalnym partnerem w zakresie międzynarodowego transportu chłodniczego.

Jesteśmy firmą transportową, na rynku międzynarodowego transportu działamy od 1993 roku. Przez ten okres działalności zdobyliśmy szeroki zakres doświadczeń w transporcie towarów z kontrolowana temperaturą przewozu dzięki czemu cieszymy się szacunkiem i zaufaniem dużej rzeszy naszych klientów.

Dysponujemy własnymi środkami transportu o ładowności 22 tony typu chłodnia z podwójną podłogą, 66-paletowe. Nasze samochody spełniają wszelkie wymogi naszych klientów, ciągniki siodłowe z certyfikatami norm spalin EUR 5 i EURO 6 wyposażone w system monitorowania GPS naczepy chłodnie posiadają drukarki elektroniczne dzięki którym na życzenie klienta jesteśmy w stanie na miejscu przedstawić wydruk temperatury przewożonego towaru.

Przewozimy również towary niebezpieczne ADR. Ładunki są objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika do 1.000 000 EUR w ruchu międzynarodowym oraz kabotażowym

Zatrudnieni kierowcy posiadają wieloletni staż, doświadczenie, niezbędne dokumenty i kwalifikacje w wykonywaniu przewozów łącznie ze szkoleniem i uprawnieniami ADR

Mamy nadzieję, że nasz oferta zainteresuje Państwa, co zaowocuje doskonałą współpracą między nami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail: biuro@radjax.pl

Zadowolenie klienta poprzez profesjonalizm


  
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
49-300 Brzeg, ul. W. Sikorskiego 5
tel. +48 77 4445750, fax: +48 77 4240273
e-mail: info@radjax.pl