Witamy

Polski

English

Deutsch
  
 
  Witamy  
 
 
 
Aktualności
Gazela Biznesu

Na początku roku nasza firma została wyróżniona ,,GAZELĄ BIZNESU " za rok 2010 małej i średniej przedsiębiorczości.

Dziękujemy za uznanie organizatorom!!!

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Oferta
Foto

            Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę z naszą firmą jako potencjalnym partnerem w zakresie  międzynarodowego transportu chłodniczego .

Jesteśmy firmą transportową, na rynku międzynarodowego transportu działamy od 1993 roku. Przez ten okres działalności zdobyliśmy szeroki zakres doświadczeń w transporcie towarów z kontrolowana temperaturą przewozu dzięki czemu cieszymy się szacunkiem i zaufaniem dużej rzeszy naszych klientów.

Dysponujemy własnymi środkami transportu o ładowności  22 tony  typu  chłodnia  z podwójną podłogą, 66-paletowe.  Nasze samochody spełniają wszelkie wymogi naszych klientów, ciągniki siodłowe z certyfikatami norm spalin EUR 5 i EURO 6  wyposażone w system monitorowania  GPS  naczepy chłodnie posiadają drukarki elektroniczne dzięki którym na życzenie klienta jesteśmy w stanie na miejscu przedstawić wydruk temperatury przewożonego towaru.Przewozimy również towary niebezpieczne  ADR .Ładunki są objęte ubezpieczeniem OC przewoźnika do 1.000 000 EUR w ruchu międzynarodowym oraz kabotażowym

Zatrudnieni kierowcy posiadają wieloletni staż, doświadczenie, niezbędne dokumenty i kwalifikacje w wykonywaniu przewozów łącznie ze szkoleniem  i uprawnieniami ADR

 

Mamy nadzieję, że nasz oferta zainteresuje Państwa, co zaowocuje doskonałą współpracą między nami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

    Zadowolenie klienta poprzez profesjonalizm

 

 

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.