Witamy

Polski

English

Deutsch
  
 
  Witamy  
 
 
 
Aktualności
Gazela Biznesu

Na początku roku nasza firma została wyróżniona ,,GAZELĄ BIZNESU " za rok 2010 małej i średniej przedsiębiorczości.

Dziękujemy za uznanie organizatorom!!!

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nasza Stacja
Foto
Foto
Foto

Dnia 10 sierpnia 2009 roku firma "RADJAX" poszerzyła swoją działalność otwierając Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Na mocy decyzji Transportowego Dozoru Technicznego z dnia 1 lipca 2009 r. oraz Zaświadczenia Starosty Powiatu Brzeskiego  z dnia 04 sierpnia 2009 r. Stacja Kontroli Pojazdów świadczy usługi w zakresie badań technicznych pojazdów, zgodnie z Dz. U. nr 108 z dnia 2 czerwca 2005 r, poz. 907 i 908 - Prawo o Ruchu Drogowym oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r., Dz. U. nr 32, poz. 262 - Warunki techniczne pojazdów. Stacja została wyposażona w linię diagnostyczną firmy MAHA, oraz urządzenia i przyrządy niezędne do prowadzenia w/w działalności.

Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych do współpracy zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę jak  również szaroki wachlarz usług promocyjnych związanych z poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym pojazdów.                     

Pracownicy S.K.P.

 

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.